Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odc. 10 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Emanet] – DZIEDZICTWO streszczenie odcinka 10

Dziedzictwo odc. 10 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Emanet] - DZIEDZICTWO streszczenie odcinka 10

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 10 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Emanet] – DZIEDZICTWO streszczenie odcinka 10

Dziedzictwo odcinek 10 online VOD TVP ZA DARMO – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial VOD TVP DZIEDZICTWO z dn. 14.04.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 10 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ:

>>Dziedzictwo odc. 9 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Emanet] – DZIEDZICTWO streszczenie odcinka >>

Dziedzictwo odc. 10 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 14 kwietnia 2023
  3. dzień: piątek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Dziedzictwo Sezon 1, odc. 10 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 10 DZIEDZICTWO

W odcinku 10 serialu „Dziedzictwo” mieszkańcy i pracownicy rezydencji są w popłochu, ponieważ Yusuf zaginął. Yaman obwinia Seher o jego zniknięcie, jednak Nedimowi udaje się ustalić, że chłopiec odjechał w samochodzie dostawczym. Yaman i Seher próbują skontaktować się z kierowcą, ale gdy w końcu udaje im się go zatrzymać, mężczyzna wyznaje im, że Yusuf nie żyje.

Tymczasem Osman próbuje przeszkodzić Alemu w pójściu do łazienki, gdzie ukrywa się Kiraz. Niestety, nie udaje mu się powstrzymać Alema, który udaje się do łazienki. Na szczęście Kiraz udaje się uciec, przebrana za wieśniaczkę, udając nową pomoc domową. Ali i jego koledzy nie rozpoznają w niej włamywaczki.

Sytuacja w rezydencji staje się coraz bardziej napięta, a bohaterowie muszą zmierzyć się z kolejnymi problemami. Szukając sposobu na odkrycie prawdy o śmierci Yusufa, Seher i Yaman próbują poznać wszystkie szczegóły jego zaginięcia. Tymczasem Kiraz ukrywa się przed Alemem, a Ali i jego koledzy nieświadomie dają schronienie włamywaczce.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

GALERIA:

W 10. odcinku serialu „Dziedzictwo”, domownicy i pracownicy rezydencji są w popłochu, szukając Yusufa. Yaman obwinia Seher za zaginięcie chłopca. Osman stara się powstrzymać Alego przed wejściem do łazienki, gdzie ukrywa się Kiraz, ale nie udaje mu się to. Ku ich zaskoczeniu, Kiraz przebrana za wieśniaczkę, z chuścią na głowie i okularami, udaje, że jest nową pomocą domową.

Jej przebranie jest na tyle skuteczne, że ani Ali, ani jego koledzy, mimo posiadania portretu pamięciowego włamywaczki, nie rozpoznają Kiraz. Nedimowi udaje się ustalić, że Yusuf odjechał samochodem dostawczym. Yaman i Seher próbują skontaktować się z kierowcą. Gdy po wielu próbach udaje im się zatrzymać go na drodze, mężczyzna wyznaje, że chłopiec nie żyje.

W 10. odcinku serialu „Dziedzictwo” domownicy i pracownicy rezydencji są w panice, poszukując Yusufa. Kiraz udaje nową pomoc domową, skutecznie ukrywając się przed Alem i jego kolegami. Niestety, odkrywają, że Yusuf zaginął, co przynosi ogromne zmartwienie Seher i Yamanowi. Jakie będą dalsze losy Yusufa i czy Kiraz zostanie odkryta? Odpowiedzi na te pytania poznamy w kolejnych odcinkach serialu.

Kiedy powtórka odcinek 10 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 10 z 14.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 10 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • poniedziałek, 17 kwietnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę