Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odc. 1 – Oglądaj na VOD TVP – streszczenie odcinka

Dziedzictwo odc. 1 – Oglądaj na VOD TVP - streszczenie odcinka

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 1 – Oglądaj na VOD TVP – streszczenie odcinka

Dziedzictwo odcinek 1 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO z dn. 30.03.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 1 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ:

>> Dziedzictwo odc. 2Oglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka DZIEDZICTWO >>

Dziedzictwo odc. 1 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 30 marca 2023
  3. godzina: 16:05
  4. Czas trwania: 45 minut
  5. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Dziedzictwo Sezon 1, odc. 1 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Streszczenie odcinka 1 DZIEDZICTWO

„Dziedzictwo” to nowy turecki serial telewizyjny, który od 30 marca będzie emitowany w TVP1 w od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Zastąpi serial Przysięga. Jest to klasyczna telenowela, która stała się bardzo popularna w Turcji. Historia kręci się wokół Kevser, która dorasta w biednej dzielnicy. Pewnego dnia poślubia ona syna zamożnej krymskiej rodziny, ale jej ojciec nie pochwala tego małżeństwa i traci z nim kontakt. Kiedy mąż Kevser umiera, zostaje uwięziona w rodzinnej posiadłości ze swoim 5-letnim synem Yusufem.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kevser ginie w tragicznym wypadku (spada ze schodów), a przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się 5-letnim Yusufem i zabrała go z posiadłości. Jednak Yusuf nie wie o śmierci matki i czuje się samotny i niekochany. Seher bierze go pod swoje skrzydła i oboje przeprowadzają się do rezydencji rodziny Kirimli, gdzie doświadczają innego sposobu życia i tradycji. W końcu między Seherem i Yamanem rozwija się silna więź miłosna, która po drodze napotyka wiele wyzwań.

Po pogrzebie Seher poprzysięga sobie, że zaopiekuje się Yusufem tak jak siostra ją o to prosiła.

Kevser i Seher to dwie siostry, które wychowywały się w skromnej, ubogiej dzielnicy. Kiedy Kevser wyszła za mąż za syna zamożnej rodziny Kirimli, ich ojciec zerwał z nią wszelkie kontakty, nie zgadzając się na to małżeństwo. Niestety, życie Kevser nie układało się szczęśliwie. Jej mąż zmarł, a ona została uwięziona w posiadłości pozbawionej miłości, mając tylko 5-letniego syna, Yusufa, i nie miała do kogo zwrócić się o pomoc. Pewnego dnia Kevser spadła przez balustradę i trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Na łożu śmierci błagała swoją siostrę, Seher, aby zaopiekowała się jej synem i nie pozwoliła mu pozostać w rezydencji.

Po śmierci matki, mały Yusuf został oddany pod opiekę swojego stryja, Yamana. Yaman był wpływowym biznesmenem, który dawno temu zamknął swoje serce na jakiekolwiek uczucia. Uporczywie tłumaczył chłopcu, że musi być silny, nie okazywać miłosierdzia i nie ufać nikomu, zwłaszcza kobietom. Uznawał, że „kobiety są jak węże” i zalecał ostrożność.

Yusuf bardzo tęsknił za matką, ale Kirimli zatajali przed nim fakt jej śmierci. Chłopiec próbował pokazać Yamana papierowy statek, który wykonała jego mama, lecz mężczyzna brutalnie go zniszczył.

Chłopiec smutno odezwał się, wspominając swój statek. Yamana surowo zabronił płakać, twierdząc, że tylko słabi ludzie płaczą nad utraconymi rzeczami. Yusuf zapytał, czy odejścia są na zawsze, wskazując na brak ojca. Yaman zapewnił go, że chociaż taty nie ma, to on jest tu dla niego.

W międzyczasie Seher postanowiła zrealizować ostatnie życzenie swojej siostry, uznając Yusufa za jej dziedzictwo. Nie mogła pozwolić, by chłopiec pozostał w obecnej sytuacji.

Serial turecki Dziedzictwo zastąpi grany od 2017 roku serial Przysięga. W środę 29.03.2023 zostanie wyemitowany finałowy odcinek tego serialu.

GALERIA:

Obsada serial turecki Dziedzictwo

W obsadzie znaleźli się Halil Ibrahim Ceyhan, Sila Turkoglu, Berat Ruzgar Ozkan, Gulderen Guler, Melih Ozkaya, Omer Gecu, Oguz Yagci, Adnan Mehmet Ali Aslan i Binnaz Ekren.

Kiedy powtórka odcinek 1 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 1 z 30.03.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 1 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • piątek, 31 marca – 5:15 TVP 1 (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę