Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Dziedzictwo odc. 1 – Oglądaj na VOD TVP – streszczenie odcinka


Dziedzictwo odc. 1

SERIALE

Dziedzictwo odc. 1 – Oglądaj na VOD TVP – streszczenie odcinka

Dziedzictwo odcinek 1 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO z dn. 30.03.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 1 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ:

>> Polowanie na Ćmy odc. 1Oglądaj na VOD TVP – streszczenie odcinka >>

Dziedzictwo odc. 1 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 30 marca 2023
  3. godzina: 16:05
  4. Czas trwania: 45 minut
  5. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Dziedzictwo Sezon 1, odc. 1 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Streszczenie odcinka 1 DZIEDZICTWO

„Dziedzictwo” to nowy turecki serial telewizyjny, który od 30 marca będzie emitowany w TVP1 w od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Zastąpi serial Przysięga. Jest to klasyczna telenowela, która stała się bardzo popularna w Turcji. Historia kręci się wokół Kevser, która dorasta w biednej dzielnicy. Pewnego dnia poślubia ona syna zamożnej krymskiej rodziny, ale jej ojciec nie pochwala tego małżeństwa i traci z nim kontakt. Kiedy mąż Kevser umiera, zostaje uwięziona w rodzinnej posiadłości ze swoim 5-letnim synem Yusufem.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kevser ginie w tragicznym wypadku, a przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się 5-letnim Yusufem i zabrała go z posiadłości. Jednak Yusuf nie wie o śmierci matki i czuje się samotny i niekochany. Seher bierze go pod swoje skrzydła i oboje przeprowadzają się do rezydencji rodziny Kirimli, gdzie doświadczają innego sposobu życia i tradycji. W końcu między Seherem i Yamanem rozwija się silna więź miłosna, która po drodze napotyka wiele wyzwań.

Serial turecki Dziedzictwo zastąpi grany od 2017 roku serial Przysięga. W środę 29.03.2023 zostanie wyemitowany finałowy odcinek tego serialu.

Obsada serial turecki Dziedzictwo

W obsadzie znaleźli się Halil Ibrahim Ceyhan, Sila Turkoglu, Berat Ruzgar Ozkan, Gulderen Guler, Melih Ozkaya, Omer Gecu, Oguz Yagci, Adnan Mehmet Ali Aslan i Binnaz Ekren.

Kiedy powtórka odcinek 1 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 1 z 30.03.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 1 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • piątek, 31 marca – 5:15 TVP 1 (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

Advertisement
Na górę