Connect with us

Bilety Moja Kawiarnia – jak zdobyć i wykorzystać w grze My Cafe


Festyn

Bilety Moja Kawiarnia – jak zdobyć i wykorzystać w grze My Cafe

Bilety w Moja Kawiarnia dlaczego warto je zdobywać oraz jak je wykorzystywać! Bilety są integralną częścią gry jeśli uważasz, że są zbędne to jesteś w błędzie. Wyjaśnimy jak je zdobywać i jak rozsądnie je wykorzystać. Bilety Moja Kawiarnia jako niezbędny element gry mobilnej My Cafe.

>>MIASTECZKO Moja Kawiarnia  – Wszystko o miasteczkach My Cafe  >>

Bilety Moja Kawiarnia – jak je zdobyć!

Na samym początku gry otrzymujesz 5 biletów (wcześniej było 10) oraz możliwość zagrania w Codzienny bonus. Gdzie jest możliwość wygrania diamentów, monet oraz prezentów, lecz to już przy  wyższym poziomie gry. Możesz od razy wykorzystać swoje bilety ale my radzimy je zachować na później!

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Od poziomu 5 możesz serwować klientom zamówienia specjalne. Każdy klient poprosi Cię co 3 godziny o 5 zamówień specjalnych, gdzie 4 zakończy się otrzymaniem zwykłego prezentu albo biletu. Zrealizowanie min. czwartego zamówienia ze specjalnymi przyprawami daje gwarancję otrzymania albo biletu albo prezentu specjalnego. Realizacja 5 zamówienia gdzie klienci najczęściej wymagają najdroższej przyprawy czyli płatków złota (nie rzadko z kilkoma innymi drogimi przyprawami), daje 100% gwarancję otrzymania biletu.

Ostatnią możliwością są codzienne oferty specjalne, gdzie można otrzymać bilety za darmo (bardzo, ale to bardzo rzadko), albo kupić je za realne pieniądze albo za zgromadzone diamenty.

Bilety Moja Kawiarnia – jak je wykorzystać!

W grze mobilnej My Cafe są dwie możliwości wykorzystania biletów i każda łączy się z festynem! Oczywiście możesz wykorzystywać swoje bilety poza festynem tylko czy to jest opłacalne? Opiszemy gdzie można wykorzystać bilety. 

Pierwszą możliwością jest wydanie ich w premii codziennej. Na początku wygrywasz tylko monety i diamenty, ale od poziomu 5 w momencie gdy pojawia się przyprawnik oraz przyprawy i masz możliwość serwowania zamówień specjalnych, otrzymujesz więcej biletów. Im wyższy poziom tym nagrody z dziennego bonusa wartościowsze. Od poziomu 5 można wygrać już prezenty oraz przyprawy! 

Bilety Moja Kawiarnia

 

Drugim sposobem wykorzystania biletów jest gra w planszę Szczęśliwy Królik i Liam. Gdzie za bilety jest możliwość otrzymania wielu wartościowych przedmiotów takich jak przyprawy, prezenty, diamenty oraz sprzęty. Nie należy zapominać, że gra wymaga poświęceń w postaci najczęściej przypraw dla Liama! Liam wymaga przygotowania potraw ze specjalnymi przyprawami w zamian za darmowy rzut kostką (od 1 do 3 zamówień za rzut – zależy z jakiego koloru). Opłaca się to gdy masz aktywne zadanie festynowe zrób 75 przypraw. Jeśli nie ukończysz zadania na podstawowych zamówieniach to możesz je “dobić” właśnie na króliku, a za chwilę brać następne. 

Bilety Moja Kawiarnia Królik i Liam

Szczęśliwy królik daje możliwość aż 3 rzutów za darmo co 24 godziny od pojawienia się planszy – czyli masz możliwość rzucić kostką aż 3 razy

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Jeśli masz dla nas jakieś sugestie lub w przypadku jeśli w opisie wkradnie się błąd, bardzo prosimy o zostawienie komentarza pod postem albo napisz do nas. Użyj formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy Bilety Moja Kawiarnia:

W grze Moja Kawiarnia istnieje funkcja zwana “Miasteczko”, która pozwala graczom na odwiedzanie miast innych graczy i handlowanie z nimi. Jest to miejsce, w którym można kupować i sprzedawać produkty, a także nawiązywać kontakty z innymi graczami.

Aby odwiedzić miasteczko, należy kliknąć na ikonę “Miasteczko” na ekranie głównym gry. W miasteczku można znaleźć różne stoiska i sklepy, w których sprzedawane są różne produkty, takie jak kawa, herbaty, ciasta, a także dekoracje i przedmioty do kawiarni.

Można również nawiązać kontakty z innymi graczami i odwiedzać ich kawiarnie. Wizyta w kawiarni innego gracza pozwala poznać nowe przepisy, inspiracje i pomysły na aranżację kawiarni. Można również kupować produkty i zamawiać dania w kawiarniach innych graczy.

Odwiedzanie miasteczka w grze Moja Kawiarnia jest ciekawym sposobem na poznawanie nowych ludzi, zdobywanie nowych umiejętności oraz rozwijanie własnej kawiarni. Dzięki funkcji Miasteczka gra staje się bardziej interaktywna i daje możliwość nawiązywania nowych znajomości oraz wymiany doświadczeń z innymi graczami.

Bilety w grze Moja Kawiarnia są jednym z elementów, które pozwalają graczom na udział w różnych aktywnościach, takich jak turnieje kawowe, wyzwania kulinarne czy specjalne eventy. Aby zdobyć bilety, gracz może wykonywać różne zadania, takie jak dostarczanie zamówień, gotowanie potraw lub dekorowanie kawiarni.

Jednym ze sposobów na zdobycie biletów jest ukończenie wyzwań i misji. W trakcie gry pojawiają się zadania, które gracz musi wykonać, aby zdobyć określoną liczbę biletów. Wyzwania i misje mogą polegać na dostarczeniu zamówień, zdobyciu określonej ilości monet lub diamentów, wykonaniu określonej liczby potraw lub udekorowaniu kawiarni w określonym stylu.

Kolejnym sposobem na zdobycie biletów są eventy organizowane w grze. Podczas eventów gracz może zdobyć bilety za wykonanie określonych zadań lub za uczestnictwo w różnego rodzaju wydarzeniach, takich jak np. koncerty czy pikniki.

Bilety są ważne, ponieważ umożliwiają graczom udział w różnego rodzaju aktywnościach i eventach, które oferują cenne nagrody, takie jak monety, diamenty, dekoracje lub nowe przepisy na potrawy. Dzięki nim można rozwijać swoją kawiarnię, przyciągać nowych klientów i podnieść swoje umiejętności w dziedzinie kulinariów.

W sumie, bilety w grze Moja Kawiarnia są ważnym elementem, który pozwala graczom na udział w różnych wyzwaniach i eventach oraz rozwijanie swojej kawiarni. Gracze mogą zdobyć bilety wykonując różne zadania lub uczestnicząc w specjalnych eventach, co pozwala na zdobycie cennych nagród i podniesienie poziomu gry.

 

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Festyn

POLECANE

Na górę